O Bocianie słów kilka

Wyjątkowo długą przerwę zimową wyznaczył piłkarzom Klasy A terminarz w obecnym sezonie. Jak prawie półroczny odpoczynek od ligi spędza Bocian? Aktywnie! Treningi na zmianę z luźnymi gierkami w zależności od frekwencji i pogody odbywają się na orliku lub na hali. Sprawdzani są w ich trakcie kolejni, głównie młodzi piłkarze. Ich obecność może być przydatna, bo urazy leczy 3 kontuzjowanych obrońców i nie jest pewne czy do Wielkanocy wszyscy wyzdrowieją. Jeśli chodzi o sparingi to plan jest już gotowy. Zaczynamy 21 lutego od meczu z Husarem Nurzec. Na ten mecz Bocian poleci do Zambrowa, a w kolejnych tygodniach odwiedzi kolejne zakątki nie tylko naszego województwa: zagramy z KS Sokoły Błyskawicą Dubicze i Tęczą Korczew. Klubowi statystycy obliczyli, że do pierwszego meczu o stawkę zostało równo 50 dni. Na szlifowanie formy piłkarze i kibice mają więc jeszcze prawie 2 miesiące.